ADANA TEL ÖRGÜ FİYATLARI

tel örgü fiyatları

Adana Tel Örgü Fiyatları

Kullanılan malzemeye bağlı olarak fiyat değişmektedir.Lütfen günlük fiyat isteyiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Firmamız, tel örgü ve çit sistemleri, duvar üstü panel çitjiletli telbahçe beton direkli çevirme, işleri oyun alanları, halı saha ve basketbol sahaları, site çevreleri, düzlemsel ve helezon, jiletli tel işleri, koruma jiletli teller koruma adına yapılan tüm tel örgü ve çit sitemlerini yapmaktayız. Bütün ürün satişlarımız olsun, montaj çalımalarımız olsun, Türkiye geneli anahtar teslimi yapılmaktadır, Bütün bunları yaparken dürüstlük ilkesinden taviz vermeden yapmaktayız.

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Alanında uzman ve yaptığı işlerde deneyimli olan bir ekip ile yoluna devam eden Aktel Panel Çit Sistemleri, uzun ömürlü, montajı kolay, paslanmalara karşı dayanıklı ve her şeyden önemlisi kesin bir güvenlik sağlayan; bariyer sistemleri, ferforje korkuluk ve boru direk sistemleri imalatını müşterilerinin arzuları doğrultusunda büyük bir başarı ile gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kişiye özel çözüm üreten firma yapısı ile yeni nesil tel çit üretimi yapan firmamız; kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara, taahhüt edilen zamanda teslim ilkesi ile yoluna devam etmektedir. Sadece ürünü pazarlayana kadar değil sonrasında da teknik destek garantisini veren firmamız, sağladığı hizmet devamlılığı ile müşterisinin her zaman yanında olan bir firma yapısına sahiptir.

Tel Çit

Tel çit imalatlarımızda kaliteli hammadde kullanarak siz müşterilerimize uzun süre kullanabileceğiniz ürünler üretmekteyiz.

 

Panel Çit

Geniş bir kullanım alanına sahip olan panel çit uygulamaları dış ortam hava şartlarına dirençli özelliklerde üretilmektedir.

Jiletli Tel

Güvenliğiniz için oldukça ideal olan jiletli isteğe bağlı olarak beton direk üzerine veya duvar üzerine uygulama yapılmaktadır.

Örgü Teli

Uygun fiyat aralığı nedeniyle oldukça tercih edilen örgü teli galvaniz ve pvc kaplı olarak üretilmektedir. Örgüsü firmamız tarafından yapılan örgü telinin direkli modelleri de firmamız tarafından uygulanmaktadır.

Eğer ki ; ADANADA JİLETLİ TEL YAPAN FİRMALAR – ADANADA TEL ÖRGÜ YAPAN FİRMALAR – ADANADA TEL ÇİT YAPAN FİRMALAR – ADANADA TEL ÇİT FİRMALARI – ADANADA BETON DİREKLİ BAHÇE ÇİTİ YAPAN FİRMALAR – ADANADA PANEL TEL ÇİT FİRMALARI sorarsanız mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

AKTEL PANEL ÇİT TEL ÖRGÜ

AKTEL PANEL ÇİT TEL ÖRGÜ HAKKINDA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİSİNİZ
info@aktelpanelcit.com

Mobil: 0530 311 99 28

Telefon: 0322 311 53 59

E-Mail: info@aktelpanelcit.com

MEHMET BULUT